top of page
aksoy legal

Aksoy Legal farklı sektörlerdeki müvekkillerine yüksek kalitede hizmet sunmayı hedef edinen butik bir avukatlık ofisidir. İşlerimizi yürütürken benimsediğimiz temel prensipler şöyledir.

İşlerimizi yürütürken benimsediğimiz temel prensipler şöyledir:

Hakkımızda

Müvekkile Odaklı Olma  

 

Her müvekkilin kendine özgü ihtiyaçları olduğunu anlıyoruz. Bu bilinçle, çalışmamızın merkezine müvekkilimizin hedeflerini yerleştiriyor, en etkin çözümlere ulaşmak için çalışıyoruz.

Şeffaflık

 

Çalışmalarımızın başında iş tanımımız, avukatlık ücretlerimiz ve masraflar mümkün olan en açık şekilde belirlenir. Müvekkillerimiz dosyaları ile alakalı her türlü gelişme hakkında derhal bilgilendirilir ve tüm alakalı belgeler her aşamada kendileri ile paylaşılır.

Ulaşılabilirlik

 

Müvekkillerimizin yanında olduğumuzu hissetmelerini istiyoruz. Bu kapsamda, tüm sorulara bir iş günü içinde geri dönüş yapmayı planlıyoruz. Soruların cevaplandırılması daha uzun zaman gerektiriyorsa, müvekkilimize de danışarak uygun bir takvim belirliyoruz.

Sürekli Gelişim

 

Her zaman en güncel hukuki gelişmeleri ve içtihatları takip ediyoruz. Bunun yanında, avukatlık hizmetimize katkıda bulunabilecek gelişen teknolojileri ve sektör bazlı eğilimleri gözlemliyoruz.

Kurucumuzla Tanışın

bottom of page